Kategorie POI a jejich slučování

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Uživatelský avatar
pschonmann
Příspěvky: 85
Registrován: 15.6.2007, 14:36

Kategorie POI a jejich slučování

Příspěvek: # 8669Příspěvek pschonmann

Dobrý den, zase jsem po delší době navštívil POI.CZ copak je tu nového.
Je to fajn web, spousta kategorii a to je trošku zadrhel mozneho slučování. Koukal jsem na kategorie a leccos by šlo předělat, jednoduše zeditovat jmeno kategorie. Přeci jen by to bylo přehlednější.

Možná by to šlo udělat, tak jako u státu, že by byla další kolonka, ne CZ ale uz primo zamerena na bod zajmu, jako treba nakup,sport,kultura, atp a s tim samozrejme lepsi skatulkovani. Anebo jak to mate ted, s tim ze by se dali spravcem prepisovat nazvy kategorii.

Proste mi nejde do hlavy, ze je kategorie fotbal, paintball, squash, to by mohlo byt krasne pojmenovano sport_* , sluzby_*, kultura_* to jen pro pohodlnejsi slucovani.


Diky za vyslechnuti nazoru, mozna i budouciho vylepseni.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Kategorie POI a jejich slučování

Příspěvek: # 8670Příspěvek Jirásek

1. Nevím v čem je zádrhel slučování, některé kategorie (nákup, benzinky a pod.) jsou již přednastavené, navíc si každý může sloučit kategorie dle svých potřeb. Možná jsem ale zaslepen stereotypem, nebo jsem dostatečně nepochopil problém. Stejně musím při nastavení sloučení znát číslo kategorie, nikoliv její název. A další kolonka - myslím že Henry má důležitější problémy k řešení.
2. Správce kategorie může upravovat název dle libosti. Ovšem při měnění názvu logicky dojde k drobným zmatkům.

A na závěr. Pokud se kategorie jmenuje Squash, Golf, Paintball a podobně, chápu to tak, že se tam tento sport provozuje. U divadla či kina také nepotřebuji zdůrazňovat, že se jedná o kultůru. Ale berte to jako můj osobní názor.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
pschonmann
Příspěvky: 85
Registrován: 15.6.2007, 14:36

Re: Kategorie POI a jejich slučování

Příspěvek: # 8671Příspěvek pschonmann

Jirásek píše:Pokud se kategorie jmenuje Squash, Golf, Paintball a podobně, chápu to tak, že se tam tento sport provozuje. U divadla či kina také nepotřebuji zdůrazňovat, že se jedná o kultůru. Ale berte to jako můj osobní názor.
Spíše mi jde o to, aby kategorie mohli být pojmenovávany jakoby do stromové struktury a ta stuktura by se mohla dynamicky měnit

Kód: Vybrat vše

CZ
|-Auta
|     |- Servisy
|      |- Benzinky
|            |- Agip
|            |- Aral
|-Sport
|     |-Micove Hry
|           |- Fotball
|           |- Basketball
 
Jde proste jen o napad, aby tu bylo přehledno.
Obrázek
Odpovědět