Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Zamčeno
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13526Příspěvek mila-p

Prosím o zveřejnění kategorie č. 1218 CZ-Allianz_pojistovna. Je tam zatím jen 5 BZ a to z toho důvodu, kdyby náhodou jich měl někdo rozpracováno více a chtěl Allianz zveřejnit, abych to nedělal zbytečně :) Po zveřejnění chvilku počkám a pak začnu doplňovat. Díky
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
ssamuell
Příspěvky: 74
Registrován: 29.1.2008, 16:04

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13627Příspěvek ssamuell

zverejnit SK-Kupele poprosim
Naposledy upravil(a) ssamuell dne 29.3.2008, 15:56, celkem upraveno 2 x.
Škoda rit biť ked sa posrala. Som nesvojprávny.
Sony Ericsson XPERIA X1i
OziExplorer - Slovakia 1:50000 VKU tourist topo
iGO 8.3 - SVK
Sygic McGuider 8.06 - SVK
TomTom Navigator 7.9 - Western and Central Europe
Garmin Mobile XT - CNE NT 2010, SVK Topo
Charlie1

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13759Příspěvek Charlie1

Prosim o zverejneni kategorie cislo 1234 CZ-LKW Parkoviste diky za vyrizeni mam prilizit i kolek???Jde o kategorii pro kamionaky kteri hledaji parkoviste ve maste a parkoviste pro osobni neni pro krale silnic nijak idealni. 8-)
elmad
Příspěvky: 1
Registrován: 9.9.2007, 18:12

Nová kategorie POI

Příspěvek: # 13838Příspěvek elmad

Vytvořil jsem novou kategotii Wincor Nixdorf a prosím tímto o její zveřejnění.Díky elmad.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13840Příspěvek Docent

Tak nám nevědoucím ještě prozraď, co ta kategorie skrývá a k čemu je majitelům navigací dobrá...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13843Příspěvek Gumídek

Prosím,přestaňte blbnout,myslíte že 6 poboček,co se týče registračních pokladen WINCOR-NIXDORF,někomu k něčemu bude ?????? :shock2:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13853Příspěvek Jirásek

Tak abych trochu uklidnil vaše oprávněné vášně a ukojil freewallovu touhu po turistice.
Jistě jste již slyšeli o TV pořadu Toulavá kamera. Snažím se nyní zmapovat jednotlivá místa (je toho hodně, zatím mám necelých 40 záznamů). Samozřejmě, některé lokality již na poi.cz jsou jak BZ v jiných kategoriích. Moje myšlenka je čistě jednoúčelová kategorie věnovaná tomuto pořadu, případně příslušným knížkám. Zájemce se podívá na pořad, případně něco přečte a bude-li chtít navštívit příslušné místo může použít tuto kategorii.
Byl by z vaší stránky zájem o zveřejnění? :??:
Pro zajímavost - nakladatelství freytag+berndt prodává navigaci Be-on-road s již s několika nahranými BZ Toulavé kamery. Bohužel, snaha o poskytnutí souřadnic vyzněla naprázdno, asi si chtějí chránit svoje informace.
Info pro rejpaly - na tvorbě této kategorie nejsem nijak finančně či pracovně zaháčkovaný. Veškerá podobnost je čistě náhodná a podezření v tomto směru neopodstatněná. :blee:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13855Příspěvek Docent

Já jsem takovej toulavej zvídavej tvor, takže mně by se ta kategorie docela líbila.
BTW kolik že za to dostaneš zaplaceno :jupi: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13857Příspěvek Gumídek

Ale ta toulavá kamera je super věc,na některá místa bych se jel podívat i já :palce: !!!! Já jsem proti nesmyslným kategoriím. Pokud opraváři pokladen chtějí mít svou kategorii,není problém,ale ať si jí udělají soukromou. To je opravdu úzce specializovaná kategorie.Já mám v navigaci takové 3,a taky je sem necpu :pc: ....
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Zveřejnění kategorie Toulavá kamera

Příspěvek: # 13865Příspěvek Jirásek

Žádám tímto adminy, pokud to uznají za vhodné, o zveřejnění kategorie Toulavá kamera (1232).
Ještě není kompletní, budu přidávat starší reportáže. Spíše mne zajímají názory na vylepšení (třeba přes SZ).
Filozofie popisu: Název reportáže, místo (obec, detailní umístění ukáže navigace) a odkaz na webovou prezentaci (pokud je), případně telefonní kontakt.
Vycházím z předpokladu, že pokud někdo pojede navštívit takové místo, bude chtít předem znát více podrobností.
Webové stránky Toulavé kamery jsou TADY
Knižní vydání je možno zakoupit například TADY
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13872Příspěvek fox50

Pokud součástí POI, bude i odkaz na Web daného místa a tak to bude opravdu bomba.

Kouknu zde na Webu na poi a podle odkazu si vyberu ten který je zajímavý, a už sosám, a jedu tam :) hezká představa.
Tím spíše, když se budu moci podívat i na pořad o daném místě :jupi:
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
lelopet
Příspěvky: 4
Registrován: 20.3.2008, 13:50

URL u záznamu

Příspěvek: # 13936Příspěvek lelopet

No, ono by se ten link hodil i jinde (hotely, kina, divadla, zajímavosti, muzea...). Nehledě k tomu, že by se i adminům líp ověřovalo, zda je všechno ok.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

URL v popisu BZ

Příspěvek: # 13948Příspěvek Jirásek

U kategorie Toulavá kamera to je trochu východisko z nouze. Ideální stav bude, až se Rossinimu podaří zprovoznit ony krásné odkazy na amapy (druhá záložka Popis). Tam by potom mohly být právě tyto informace o webu a podrobnosti k BZ. V běžné kategorii to považuji za zbytečnost - z navi se na web nepřipojuješ a u PC si informace vygooglíš. Toť můj názor.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
lelopet
Příspěvky: 4
Registrován: 20.3.2008, 13:50

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13955Příspěvek lelopet

Mám možná výhodu, že se tady potuluju jen pár dní - vidím to trochu jinak. Možná ani nevíte, na jak zajímavou věc se tenhle web rozrostl jako WEBOVÁ aplikace.

Furt řeším co s dětma o víkendech. V sobotu jsem si otevřel Zajímavosti, odzoomoval tak na sto kiláků, projel si body myší, (jo, pak chvíli googlil - ono to zase není vždycky tak triviální), našel si Jaroměřské podzemí, našel si pak to samé v navigaci - a jak se děcka hezky bála...

Udělat si tady průzkum toho kam jedu, kdy a jak je tam otevřeno, co tam nalévají, kde je poblíž čína, kde je slušný hotel, to vše si zde najdu a prozkoumám jedna dvě... Pak už vím, co v navigaci naklikat.

Třebas u hotelů mají mnohem lépe zvládnuté SEO různé katalogy a cestovky, které ze zásady přímo na hotel nelinkují - než se člověk dogoogluje vlastních stránek hotelu, chvíli to trvá. Jasně, všude to smysl nemá, ale někde jo...

Když jsem dneska doplnil nějakých deset záznamů tak jsem (kromě okolí) doplnil právě oblíbené destinace (včetně hotelů) - jen mě bylo líto, že poznámky mají jen pracovní význam a není kam dát URL.

Tohle je, zkrátka, dle mého výborně zvládnutá věc, kterou jste už dávno přerostli samotné navigace...

PS: Jo ty amapy vypadaji slibně, stejně si ale myslím, že by se primárně měly ty věci vyplňovat při zadávání POI zde, aby to člověk nemusel dělat nadvakrát.
Uživatelský avatar
shrk
Příspěvky: 32
Registrován: 12.9.2007, 11:17

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 13993Příspěvek shrk

prosím o zveřejnění kategorie 1254 SK-Banka_mBank - díky!
Zamčeno