Garmin nuvi 200

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

emasik
Příspěvky: 4
Registrován: 24.3.2008, 8:34

Re: trasování v navigaci N 200

Příspěvek: # 14025Příspěvek emasik

pro 6patrik

Omlouvám se předem, ale vaše rada mě pro Nüvi 200 nejde použít.
Když vyexportuji z Mapsource trasu do navigace uloží se do adresáře Garmin/GPX/ jako soubor "temp.gpx". V souboru "curent.gpx" který zmiňujete jsou v tomto adresáři uloženy body z položky "oblíbené" přepsáním si je zlikvidujete. Ještě jsem zkoušel vyexpotrovat trasu na SD kartu tam se to uloží do adresáře Garmin/GPX/ jako soubor "userdata.gpx"
Po odpojení navi od PC se v navi nic neobjeví a po připojení zpět k PC soubory "temp.gpx i userdata.gpx" v příslušných adresářích nejsou - prostě zmizí !!
Žádný adresář - karta/garmin/gpx/ - bohužel nikde nemám (pokud tím myslíte adresář Garmin na SD kartě, je popsáno výše)

Dále postup "menu-nástroje-správa údajů-spravovat(vlevo dole) a zvolit "importovat soubor gpx". jsem v mé navigaci vůbec nenašel. Po zapnutí mám čtyři možnosti volby "Kam vést?, Mapa, Symbol klíče a Symbol repro.
(není tento postup možný u jiného typu navigace ?)
6patrik
Příspěvky: 2
Registrován: 22.2.2008, 18:29

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 14089Příspěvek 6patrik

Ano tento postup je pro GmobileXT, ale myslím, že by mohl fungovat i pro Váš přístroj.
Váš vyexportovaný soubor se vždy přepíše, ale já to mám taak, že naimportuji do zařízení soubor curent.gpx (u Vás asi jiné pojmenování) a v zařízení se mi objevý vyimportované trasy.
Při dalším vyexportování z mapsourcu se přepíše curent .gpx, ale při importování do zařízení se mi přidá pouze nová trasa k té původní.
Vše dělám přes kartu, nebo pomocí Bluethoot.
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 14091Příspěvek Andílek1

Nüvi pokud se nepletu tak neumí pracovat s trasama :cry2:
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Stenly01
Příspěvky: 2
Registrován: 25.5.2008, 23:33

Garmin nuvi 200 vs City Navigator Europe v9

Příspěvek: # 16665Příspěvek Stenly01

Dobry den pls chtel bych se zeptat jestli zminovana GPS podporuje produkt rady City Navigator Europe v9 a nebo nejaky jiny program kde je podrobne cela evropa jako tomu je u programu City Navigator Europe v9...

Dekuji za odpoved :palec:
Stenly01
Příspěvky: 2
Registrován: 25.5.2008, 23:33

Garmin nuvi 200 vs City Navigator Europe v9

Příspěvek: # 16694Příspěvek Stenly01

Prosim vas vsichni tady resite uplne neco jineho,kdo mi dokaze rict,jestli je mozne nahrat do GARMIN NUVI 200 program City Navigator Europe v9 !!!!
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 16697Příspěvek Docent

Zkoušel jsi servis@garmin.cz :blazen: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
holubb
Příspěvky: 20
Registrován: 5.4.2008, 18:22

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 16717Příspěvek holubb

jde, ale nevejde se tam protože má asi 1,4 gb takže ji musíš dát na sdkartu 2 gb a pak pohoda.mám to taky tak.v navigaci mám topo+atlas a na kartě navigátor 2008.
Odpovědět