Autorizace nových BZ ve frontě

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39335Příspěvek jork

Petr 888,jsem upozornil na chybu již 26.7.2010 SZ, od této doby visí SZ jako Nepřečtená. ??

Poznámka: řekl bych že celý problém je v zodpovědnosti (a nechci tím nikoho urazit),lidí (správců) kteří se na to dali.Museli přeci vědít že když do toho půjdou že musejí mít k dané věci určitou zodpovědnost a chuť se tomu věnovat,autorizovat,kontrolovat,upravovat návrhy atd...
Ono založit kategorii,ohlídat pár prvních návrhů a jít od toho, (to si dovolím říci jako laik) že to bych snad zvládnul taky, jen neznalost tech.věcí mne od toho zrazuje (držím se hesla "když tomu nerozumíš tak nikam se necpi").
Ne nejsem tak chytrý (jak by jistě rád někdo namítnul),to byla jen a pouze má myšlenka za kterou si stojím.
Stejně 0 od 0 pojde obávám se že Pánů kterých se tento příspěvek týká stejně číst nebudou.
Jinak všem ostatním zodpovědným správcům vřelé díky za jejich nelehkou práci a pohotovost reagce.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
vid02
Příspěvky: 120
Registrován: 9.4.2010, 22:42

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39338Příspěvek vid02

jen neznalost tech.věcí mne od toho zrazuje
To by snad zvládnul i právník vystudovaný v Plzni :nositka: .
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39341Příspěvek jork

No právě ta Plzeň mi schází.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39344Příspěvek Gumídek

Jorku, to je ale to, co se snažím vysvětlovat správcům kategorií, že je to běh na velmi dlouhou trať. Také se jim snažím vysvětlit, že kategorie musí být v nějakém určitém formátu, aby byla pochopitelná, takže je nutno zadávat body stále stejně, a ne každý jinak. Namátkou jsem dostal vynadáno například od Tompra, protože tomu bylo jedno, jak se co zadává. Problém je také v tom, že spousta správců to v té chvíli vezme osobně a osopí se na nás, a vůbec jim nedojde, že asi víme o čem píšeme...Už jsem zde viděl hodně správců, a dnes dělá spousta z nás kategorie za ně, nebo po nich...Já se vždy snažím pomoci, když někdo má spoustu práce, s jeho povolením(ono to ani jinak nejde) uvést mu jeho kategorii do stavu, aby dál byla aktuální....Myslím, že by stačilo, aby zde bylo takovýchto bláznů více, než jen těch pár, a bylo by to vyřešené...
Jen se podívejte na správce, kteří se vykašlali na to, jak kategorie vypadají a nechávají je tak, ale nové záznamy zadávají už správně...
Omlouvám se, jestli jsem to napsal trochu chaoticky, ale dělám tady více věcí najednou...
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39348Příspěvek jork

Gumajz , omlouvat se nemusíš není za co,ty a tobě podobní mají mou uctu.S těmi co práci nepochopili asi nic nenaděláte, což je velká škoda a dělat práci za druhý též není řešení.Co se týče mé osoby tak stím se vypořádám tak že na dané a neaktualizované katekorie nebudu brát vážně a pokud je mám ve své navigaci a oblíbených tak je zruším,vím je to možná řešení sobecké ale proč by měli zabrat místo na úkor dat jiné a podstivě aktualizované kategorii.
P.S Ač je mi 57 tak znám hodně málo lidí kteří by bez nároku na odměnu a zcela dobrovolně dali určité práci podstivost a zodpovědnost.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39408Příspěvek Jirásek

Jirásek píše:Nee, visící ve frontě.
Průšvih - pánové, nikdo z nás si toho při schvalování kategorie nevšiml. Až nyní jork. Název kategorie je Přírodní_vyhlídky, s diakritikou! Bohužel, opravit to může jedině admin či správce Petr888. Jdu mu psát.
Název opraven správcem. Již by to nemělo zlobit
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
janinka012
Příspěvky: 164
Registrován: 22.8.2010, 19:07
Bydliště: Východní Čechy

Kategorie bankomaty české spořitelny

Příspěvek: # 40440Příspěvek janinka012

ahoj,
mám pořád v autorizaci mnou zadané bankomaty z přelomu 9/10.
správce jsem asi nechodí.

Sama používám ČS tak kdyby bylo možné spravovat tuto kategorii?
TT One 30 series
NC 9.053
Mapy DE_AT_CH_and_Eastern_Europe_880.3810
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 40441Příspěvek Gumídek

No jo, to je problém, správce imaster tu byl naposledy v srpnu 2010.....napsat SZ, nebo na mail, pokud ho má uveden...
janinka012
Příspěvky: 164
Registrován: 22.8.2010, 19:07
Bydliště: Východní Čechy

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 40444Příspěvek janinka012

myslela jsem jestli bych nemohla byt spoluspravce bankomatu ČS.
myslím že je to jednoduší než shánět člověka co tu 3 měsíce nebyl.
TT One 30 series
NC 9.053
Mapy DE_AT_CH_and_Eastern_Europe_880.3810
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 40452Příspěvek Henry

Já jsem zneveřejnil tu testovací kategorií bankomatů ze stránek ČS a nyní jsem se napsal jako asistent k té původní kategorii. Zítra se pustím do záznamů ve frontě...
Odpovědět