Jakto že se mi při 3D pohledu nezobrazujou POI body ?

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakto že se mi při 3D pohledu nezobrazujou POI body ?

Příspěvek: # 6095Příspěvek MilanSu

Primo v souboru gpx je to trochu složitější, v podstatě se musí doplnit ke každému záznamu určitá textová sekvence. Díky Henrymu je to pro zaregistrované uživatele POI možné i následovně
1. V uživatelském panelu si nastavíš stahování ve formátu GPX a dole pak zašktrneš Ano u položky "Ptát se na upozornění u souboru gpx"
2. Při stahování příslušné kategorie si pak nastavíš kolik m před bodem chceš upozornit a zvolíš stáhnout soubor s upozorněním.
3. V PoiLoaderu pak tuším na třetí stránce můžeš ponechat nastavení Expresní (doporučeno).
4. Po nahrátí do Garminu budeš upozroňován na body v kategoriích, které jsi si stáhnul s upozorněním

Druhá možnost je nastavit to pomocí PoiLoaderu
1. Viz bod 3, nastavíš Manuální a u každé kategorie, na kterou chceš být upozorňován si nastavíš požadované m (pokud aktualizuješ i radary pro Garmin, tak v tomto případě nemusíš nastavovat nic, tam je to implicitně v souboru Garmin Radary, který si stáhneš z POI.CZ

Snad jsem to popsal srozumitelně, je hrozný hic
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
sedli
Příspěvky: 8
Registrován: 14.7.2007, 19:11

Re: Jakto že se mi při 3D pohledu nezobrazujou POI body ?

Příspěvek: # 6100Příspěvek sedli

OK,díky, u nás jsou taky hice i presto kdyz sem z jeseníku.
lubosek
Příspěvky: 6
Registrován: 1.1.2008, 19:41

Re: Jakto že se mi při 3D pohledu nezobrazujou POI body ?

Příspěvek: # 11013Příspěvek lubosek

sedli píše:a v primo v tom souboru gpx,nebo PoiLoaderu to nastavim jak? ja si normalne na plose udelam slozku napr. Poi body,tam si ulozim ty uživatel. body se vším (soubor,gpx + ikonka) pak to pres PoiLoader dam do pristroje a normalne to bezi ale proste´nevim jak stím nastavením pri 3D pohledu :hmm:

Zdravim vsechny ? Tak problem s ikonky je vyresen normal se zobrazuji . Problem ktery jsem resil asi tyden nakonec vyresil sam.
Takze jde pouze o spravny postup nejdriv jsi nahrajete body zajmu treba benzinky . Body zajmu museji byt stejne popsany jako bmp obrazek takze uvedu
priklad ----- CZ-Cerpaci_stanice_Shell.gpx -- CZ-Cerpaci_stanice_Shell.bmp a pak se normal zobrazuji pri jizde .Doufam ze jsem to tu popsal dobre kdyz by jste nekdo mel stimto navodem problem napiste rad poradim... Funguje to i v 3D pohledu naprosto v pohode... :nositka:
radek.prochy
Příspěvky: 25
Registrován: 3.1.2008, 9:19

Re: Jakto že se mi při 3D pohledu nezobrazujou POI body ?

Příspěvek: # 21997Příspěvek radek.prochy

Neslo by zobrazeni POI pri urcitem priblizeni mapy vyresit pomoci nejakeho tagu v gpx?
Garmin Nüvi 270
Odpovědět