TomTom PLUS - Kamarádi

Vše o navigacích značky TomTom
Charlie1

Re: TomTom PLUS - Kamarádi

Příspěvek: # 14741Příspěvek Charlie1

Taky by me zajimalo kde se to da nastavit at jsem se do toho hrabal a zkoumal ale nic nenasel kde by se to dalo nastavit po jake dobe se to ma aktualizovat.
Uživatelský avatar
the_jackal
Příspěvky: 32
Registrován: 24.9.2007, 21:56
Bydliště: Praha

Re: TomTom PLUS - Kamarádi

Příspěvek: # 14743Příspěvek the_jackal

Ahoj, omlouvam se za pauzu a uz jsem tu. Priznam se, ze sam ani nevim kde jsem to nastavil a muj TT tedka pendluje nekde po Holandsku takze jak se mi vrati tak na to juknu. Vim ale urcite ze se to u TT 720 nekde nastavuje. Pravidelne mi to kontroluje zpravy i odesila polohu. Pamatuju si ze mne to i varovalo ze ta sluzba muze zvysit castku za prenos dat podobne jako varuje nokie. Nezapomenu na to ....
GSM: Nokia N96 8MP miniSD 8 Gb, Bluetooth
CAR: Škoda Octavia II RS combi
GPS: TomTom 920, Mapy : "Aktualizace 06/2009"
Využívám služby TT plus.
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom PLUS - Kamarádi

Příspěvek: # 18529Příspěvek Jarda (J)

Přátelé, nějak nevidím změny ve vašem pohybu. Buďto neaktualizujete, nebo je někde chyba :zamysl: Nedaří se mi vás tedy šmírovat. :koul: Navic jsem právě teď zjistil, že všichni ( celý adresář ) zmizeli. Některé z vás jsem znovu obeslal.
Můj výlet na Grossglockner (AT) se posunul z původního termínu na 18.července. Protože už jsem vás v adresáři kamarádů měl mnoho a všichni zmizeli a nikdo nezůstal, píši to raději sem. Přeji hezké dovolené...
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Uživatelský avatar
the_jackal
Příspěvky: 32
Registrován: 24.9.2007, 21:56
Bydliště: Praha

Re: TomTom PLUS - Kamarádi

Příspěvek: # 19050Příspěvek the_jackal

Ahoj, aktualizoval jsem mapy a prisel jsem o vsechny kamarady. Takze kdo ma zajem se potkat treba na kave tak mne pozvete mezi sve kamarady : the.jackal@atlas.cz :-)
GSM: Nokia N96 8MP miniSD 8 Gb, Bluetooth
CAR: Škoda Octavia II RS combi
GPS: TomTom 920, Mapy : "Aktualizace 06/2009"
Využívám služby TT plus.
Odpovědět