Pomoc s Garmin Nuvi 250 - format paměti

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
tosik
Příspěvky: 2
Registrován: 21.6.2009, 20:20

Pomoc s Garmin Nuvi 250 - format paměti

Příspěvek: # 34638Příspěvek tosik

Zdravím.

Mám problém, po přerušeném formátování se zařízení neobjeví v PC a nejde spustit - cyklicky se restartuje ve fázi, kdy načítá mapy (mapy jsou na kartě OK, a byla i v přístroji). Zřejmě se zařízení formátovalo systémem NTFS (výchozí formát v systému Windows 7). Na jiném anglicky mluvícím fóru jsem našel, že Garmin potřebuje zřejmě systém souborů FAT32. Dá se to nějak opravit? Nepomůže ani reset tlačítkem na spodní straně přístroje. Děkuji za odpovědi.

Hanis
netafim
Příspěvky: 4
Registrován: 28.4.2008, 19:58

Re: Pomoc s Garmin Nuvi 250 - format paměti

Příspěvek: # 35198Příspěvek netafim

Většina zařízení, která jsem viděl fungují jen s FAT32, defakto jsem z NTFS neviděl žádné. Já to vidím na servis, pokud si opravdu přeformátoval vnitřní paměť na NTFS, pak při načítání systému se GPS sekne = Wokna nemaj co připojit. Možna by se dalo něco v servisním menu, ale to jsem nikdy nestudoval - spíš to vidím na servis. Nikdy jsem GPS nekuchal a nestudoval ze vnitř, čistě teoreticky je oprava možná pokud je paměť vykuchatelná z GPS a připojitelná samostatně k PC a to z největší pravděpodobností není, spíš bych si tipl, že je integrovaná na základní desce.
Odpovědět