Kategorie Hudy a PC Comfor

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Kategorie Hudy a PC Comfor

Příspěvek: # 43130Příspěvek Gumídek

Tyto dvě kategorie jsou úplně k ničemu. A Hudy SK to samé...Chybí jméno bodu u jednotlivých bodů, takže při slučování se objeví lakonické sdělení např.: Praha, Lovosická...Takže těžko odhadnete k čemu patří...Henry, nemohl by jsi tyto dvě kategorie projet nějakým scriptem, aby se u každého bodu objevil název bodu ???? A navíc kategorie PC Comfor se takto jmenovat nemá. Tato společnost se jmenuje Comfor.......Takže ještě navíc přejmenovat kategorii....A to neřeším neaktuálnost kategorie....
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kategorie Hudy a PC Comfor

Příspěvek: # 43133Příspěvek Henry

Pole jsem rozdělil (pouze rozdělil - nekontroloval aktuálnost) a Comfor převzal (správce tu nebyl přes rok), pokud bude mít někdo zájem, tak stačí opět pouze napsat.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Kategorie Hudy a PC Comfor

Příspěvek: # 43134Příspěvek Gumídek

Super !!! Mám ještě jednu prosbu. Mohl by jsi ještě přejmenovat Ty dvě kategorie Hudy ??? Mají se jmenovat Hudy_sport, a ne Hudy_sporty...Díky. Já postupně kde se dá zadávám opravy, aby už tu byl trocu pořádek, ale to, co se skrývá v některých kategoriích je šok...A dej mi prosím na Comfor a Hudy asistenci, a já je dám dohromady...Pak si je někdo může převzít...
Odpovědět