Problem s Bleutooth u Nuvi 660 Fm

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
petzbrna
Příspěvky: 1
Registrován: 25.1.2008, 18:24

Problem s Bleutooth u Nuvi 660 Fm

Příspěvek: # 11741Příspěvek petzbrna

Na strankach vyrobce http://www.garmin.com jsem si nasel svuj model GPS ( 660 ) a v textu nasel link na skontrolovani podporovanych telefonu. V menu jsem krasne zadal sonyericsson w810i. Garmin me uklidnil, ze je vse v poradku a s navodem jak pro totalniho vola ukazal jak se to dela.
Jenze ...
Kdyz se snazim sparovat pres nuvi - tak mi to napise, ze telefon nasel a pri vyberu po zhruba 8 - 15 sekundach zahlasi, ze spojeni selhalo ...
A kdyz to skusim podle navodu pres telefon, tak telefon nuvi najde, ale v ten moment, kdy zadam pridat zarizeni zapiska, ze spojeni nelze uskutecnit ...

Pujcil jsem si mobil od pritelky ( nokia ) a sparovani probehlo v rychlosti blesku.
Pomoci webupdateru, jsem aktualizoval i ovladace k bleutooth a stale nic.

Prosim o radu, skusenost, nazor.

Diky
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Bleutooth u Nuvi 660 Fm

Příspěvek: # 11743Příspěvek Baharis

Pokud máš u svého telefonu odzkoušenou funkci BlueTooth, tak je to jen o kompaktabilitě. I podle toho, že foun tvé přítelkyně Nuvi bere.
Já mám e-ten X500, ten v tom garmiňáckém seznamu vůbec není a už přes rok mě to chodí bez problémů. Když teda nepočítám SMS. To odmítá...
GARMIN nüvi 670
z.vemola
Příspěvky: 1
Registrován: 9.1.2008, 17:32

Re: Problem s Bleutooth u Nuvi 660 Fm

Příspěvek: # 11979Příspěvek z.vemola

Měl sem problémy s Ericem k750i.V telefonu jsem nastavil profil jako handsfee a přiřadil to k příslušentví a už to chodi v pohodě
Fanda94
Příspěvky: 1
Registrován: 20.2.2008, 7:35

Re: Problem s Bleutooth u Nuvi 660 Fm

Příspěvek: # 12619Příspěvek Fanda94

Já mám hodně podobnou zkušenost - vlastním NUVI 670 a telefon W810i.
Poprvé se mi podařilo spojení navázat v pořádku, fungovalo to normálně. Ale po cca 2 dnech jsem zkoušel spojení navázat znovu, NUVI detekoval telefon jen z historie spojení (pamatoval si, že už ho někdy viděl), ale když jsem zkoušel synchronizovat jej s telefonem, NUVI se zacyklil. Když ani po půl hodině synchronizace k ničemu nedošlo, musel jsem synchronizaci zrušit. Od té doby jsou problémy s bluetooth v NUVI - při každém pokusu o spojení přes bluetooth se NUVI zacyklí. Zkoušel jsem tedy bluetooth deaktivovat a poté znovu aktivovat. Ale při opětovné aktivaci se NUVI zacyklí tak, že je nutné jej natvrdo resetovat tlačítkem vzadu pod anténou - jen napíše "aktivace bluetooth" přes celý display a nic se neděje - nechal jsem jej tak 45min, než jsem jej resetnul. Poté jsem zkoušel upgrade firmwaru na poslední verzi (dělal jsem to 15.2.2008 přes WebUpdater), ale s nezměněným výsledkem.

Máte někdo podobnou zkušenost?

Pozn: spojení s jiným telefonem jsem nezkoušel, ptže jiný s bluetooth nemám.
drobeczek007
Příspěvky: 12
Registrován: 26.12.2007, 15:25

Re: Problem s Bleutooth u Nuvi 660 Fm

Příspěvek: # 13345Příspěvek drobeczek007

Já mám Nuvi 660 a Sony Ericsson K750i. Verze BT v Nuvi mam 3.00. Když jsem Nuvi dostal(prosinec 2007), tak vše pracovalo jak má. Po zhruba 1 měsíci se mi stalo, to co popisuješ. Vůbec nešlo zapnout BT v Nuvi - vždy se zasekl při zapínání. V system info psal verzi BT 0.0, tak jsem přes WebUpdater aktualizoval kompletně firmware(včetně firmware pro BT). Po opětovném zapnutí Nuvi, se napsala hláška, že probíhá aktualizace firmware bluetooh. Od té doby již BT zase funguje, ale často se mi stáva, že se Nuvi při zapnutí začne znovu aktualizovat. Jsem zvyklý mít na telefonu zapnutý bluetooth a v momentě, kdy dám v autě Nuvi do držáku se automaticky zpáruje s telefonem. Jenže po aktualizaci je potřeba znova vyhledat a spárovat zařízení :nastvany: .
A jen tak pro úplnost dodávám, že se někdy na Nuvi nedostanu do tel. seznamu nebo si nepřečtu nově přišlou zprávu.
Nüvi 660 + 512 SD, City Navigator Europe NT v9, Topo 1.2, Atlas 10R v7, SE K750i
Odpovědět