MapSource === nefunguje v PC

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Krysaddo
Příspěvky: 6
Registrován: 19.8.2008, 7:43

MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19770Příspěvek Krysaddo

Ahoj, mám prosbu, neběhá mi MapSource v PC. Abych vše uvedl na pravou míru,nacházím se v SNR, jelikož jsem nucen zde neustále projíždět okolí kvůli zásobování, rozhodl jsem se zakoupit navigaci((Garmin nuvi 250)) (což je týden zpět). Samosebou instalační CD s MamSource nikde, kabel nikde (tady ty zloději za nej chtejí 16Euro) . Proto jsem zavítal na garmin.com a stáhnul MapSource i aktualizaci + ten web cosi... mimochodem ten web blázinec jedinej funguje bez problémů. Nevím ale proč my neběží zbytek.... Poradte nekdo prosím jak na to... Dekuji předem Krysa

PS: nepištemi "skus trochu hledat" připojení přez usb modem využívající místní sít operátora PLUS+ rychlost max 32MB ale spíš 8 - 16.........
PS:PS: stáhnout map source je na celej den
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19806Příspěvek Kodýl

Kabel je možno použít například z foťáku nebo mobilu, já jich mám hromadu.
MapSource nejde nainstalovat nebo již nainstalovaný nejde spustit?
Krysaddo
Příspěvky: 6
Registrován: 19.8.2008, 7:43

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19811Příspěvek Krysaddo

Kodýl píše:Kabel je možno použít například z foťáku nebo mobilu, já jich mám hromadu.
MapSource nejde nainstalovat nebo již nainstalovaný nejde spustit?
Ahoj, kabel je nový, stíněný japonskej originál od hamy , v pc vidím SD kartu i Garmina , ale mapsource nelze spustit. :cry:
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19812Příspěvek Baharis

Promiň, ale na to jestli v PC vidíš Garmina se tě Kodýl neptal. Ptal se na to, jestli MapSource nejde nainstalovat, nebo nejde spustit. To je zásadní otázka.
Jestli to nevíš, tak MS je program do PC, normálně spustitelný i bez GPS. Pokud chceš poradit, musíš jasně formulovat své problémy. Co jsi provedl, co to dělá, jaké hlášky to píše, atd. Jinak nemá smysl se o tom bavit. To je o ničem...

Takže:
Máš MapSource nainstalovaný?
Máš na PC třeba tuto cestu C:\Garmin\MapSource.exe ?
Pokud chceš spustit MapSource.exe, co ti to napíše ?
GARMIN nüvi 670
Krysaddo
Příspěvky: 6
Registrován: 19.8.2008, 7:43

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19813Příspěvek Krysaddo

Baharis píše:Promiň, ale na to jestli v PC vidíš Garmina se tě Kodýl neptal. Ptal se na to, jestli MapSource nejde nainstalovat, nebo nejde spustit. To je zásadní otázka.
Jestli to nevíš, tak MS je program do PC, normálně spustitelný i bez GPS. Pokud chceš poradit, musíš jasně formulovat své problémy. Co jsi provedl, co to dělá, jaké hlášky to píše, atd. Jinak nemá smysl se o tom bavit. To je o ničem...

Takže:
Máš MapSource nainstalovaný?
Máš na PC třeba tuto cestu C:\Garmin\MapSource.exe ?
Pokud chceš spustit MapSource.exe, co ti to napíše ?

Takže: mapsource je nainstalován
C:\Garmin\MapSource.exe existuje, ověřeno v total comander,
jednou to cosi napsalo , to jsem nestihl přelousknout byla to jen vteřinka a pak to zmyzlo, a když chci spustit objeví se logo asi 8x8 cm zmizí a nic............. mimochodem reinstal windousů proběhl nedávno + - 2 tejdny zpět , pokud by byl problém v zavirování nebo jinde ..
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19814Příspěvek Jirásek

Nechci se příliš vnucovat do debaty, ještě mám garmiňácký mlíko u brady :usmev: . Ale zkusil bych MapSource standartně odinstalovat (přidat/ubrat programy), ručně smazat případné zbytky (C:/garmin/) restartovat PC, vyčistit registry pomocí RegClean a znovu nainstalovat. Tento postup mi často pomáhá.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19815Příspěvek Baharis

Tak teď víme, jak na tom jsi. Nicméně, nevím jak pomoci. Jen mě napadá, že na http://www.garmin.cz se nestahuje progam, ale jeho aktualizace. Originál program jsem měl vždy na CD s mapou, a pak jej aktualizoval. Asi ta instalace neproběhla úplně v pořádku. Možná odebrat program, vyčistit registry a instalovat znovu.
Nebo zavolat na Picodas Praha. Já tam volal v pondělí ohledně TMC a opravdu mě pomohli. +420221985450, pan Vaněček.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19816Příspěvek Baharis

Jen se vnucuj, to není má debata. Každý kdo může pomoct názorem ať pomáhá.
Vidím, že jsme se stejně s tou reinstalací trochu shodli. :usmev:
GARMIN nüvi 670
petrjih
Příspěvky: 10
Registrován: 27.1.2008, 10:29

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19817Příspěvek petrjih

Doporučím tyto dva odkazy http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=22,nebo http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=387,pokud mě něco blblo,tak zde jsem našel vždy řešení.
Krysaddo
Příspěvky: 6
Registrován: 19.8.2008, 7:43

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19820Příspěvek Krysaddo

OK, děkuji zatím pánové, rovedu reinstal a uvidíme, mimochodem jsem velice brzi přišel na to že jde jen o update z garmin . com... nicméně jsem našel kdesi na webu čistou základní verzi (ne petch) ... možná ještě pohledat jinde. právě je tu ten problém že CD s instalací nikde nebylo, možná že to němci dělaj schválně. ještě jednou děkuju a uvidíme
Krysaddo
Příspěvky: 6
Registrován: 19.8.2008, 7:43

Re: MapSource === nefunguje v PC

Příspěvek: # 19934Příspěvek Krysaddo

Problém vyřešen, děkuju Krokodíle :palce: :palec:
Odpovědět