6600FM-TMC

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: 6600FM-TMC

Příspěvek: # 19915Příspěvek Baharis

Po mnoha bojích, vítězstvích i nezdarech jsem dospěl do stavu kdy mě TMC chodí, jako nikdy předtím. Snad by se chytalo i ve sklepě. Pokud by to někomu pomohlo, podělím se o mé poznatky.
Pro mě to jsou nové poznatky, možná jsem lama, možná to je věc obecně známá. Když jsem už nevěděl co dál, zavolal jsem do Picodasu. Velmi ochotný technik mě vyslechl, na pár věcí se zeptal, něco vysvětil, něco navrhnul a já mám celkem jasno.
- TMC bezproblémově chodí pouze na mapě City Navigator Europe. A to na verzi NT 2008. Na starší verzi se mě dříve TMC chytalo velmi sporadicky, většinou až někde u Brna, nebo za Zlínem. Teď, ať Nuvi zapnu kdekoliv, do minuty mám zprávy o dopravní situaci na displeji. Hodnověrnost těchto zpráv prosím pomiňme.
- Nevěřil jsem, že by TMC chodilo pouze na CNE NT 2008 a dělal jsem testy. Nejdříve samostatně s Atlas Czech 7 NT, pak s TOPO Czexh 2 PRO. A opravdu. Zelená kontrolka na napáječi vždy zamrkala, rozsvítila se zeleně, ale navigace mlčela. Pokud jsem zároveň s uvedenými českými mapami nahrál i CNE NT 2008, okamžitě TMC naběhlo.
:palce:
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: 6600FM-TMC

Příspěvek: # 19921Příspěvek Jirásek

Baharisi :?: , graruluji.
Typuji na nepřítomnost lokalizačních tabulek u starších či "turistických" map. Hlavně že ti to chodí.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět