Záloha navigace TomTom

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Záloha navigace TomTom

Příspěvek: # 25617Příspěvek Jirásek

Promazáno, upraveny příspěvky pro zachování logiky vlákna
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
funtomas
Příspěvky: 131
Registrován: 28.12.2008, 18:35

Re: Záloha navigace TomTom

Příspěvek: # 25618Příspěvek funtomas

Gumajz píše:..... tu domněnku kterou máš ohledně map, tak to tak bohužel není....Každá mapa je konečný výrobek. Pročti si témata, a dozvíš se jak se dělají mapy. Nebo jdi na stránky firmy Kodys, která dělá mapové podklady v čr, a na jejich stránkách pochopíš, že to není tak jednoduché....
odpoved z totom help centra

Reakce (Frantisek B. (CZ)) - 23. 02. 2009 11:12 dop.
Dobry den,

je to presne tak jak popusujete ,
jestlize se jedna o mapy stejne verze jedna se o jedny a tytez mapove podklady,
a jednotlive staty nejsou podrobneji zmapovany

S pratelskym pozdravem,
Tym zakaznicke podpory TomTom
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Záloha navigace TomTom

Příspěvek: # 25624Příspěvek Gumídek

I tak je ti to stejně k ničemu, ty si stejně mapy nemůžeš spojovat jak chceš, a zase rozpojovat. Takže diskuze k ničemu...A týmu podpory TT už jsem přestal věřit dávno....Navíc je to nesmyslná odpověď...Jak nejsou zmapovány ???? To je přece nesmysl už sám o sobě....
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Záloha navigace TomTom

Příspěvek: # 25625Příspěvek vilik

Gumajzi, špatně čteš. Je tam napsáno, cituji:
a jednotlive staty nejsou podrobneji zmapovany

Tím chtěl básník potvrdit, že je jedno jestli máš mapu celé Evropy, nebo jednotlivých států. Co se týče pokrytí jsou stejné.

Já osobně nevidím důvod dávat si do navigace jednotlivé státy, když můžu mít celou Evropu najednou. Tedy pokud nejsem limitován velikostí paměti.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Uživatelský avatar
funtomas
Příspěvky: 131
Registrován: 28.12.2008, 18:35

Re: Záloha navigace TomTom

Příspěvek: # 25651Příspěvek funtomas

Co prosim ta tu pleties so spajanim map, vsak sam ako ...zkušený tomtomák... musis vediet ze v zariadení naraz pojde len jedna, preto mam daleko viacej dovodov verit tymu podpory v TT ako niekomu kto sa nevie vysporiadat s tym ze niekto ma iny nazor ako on

preco by to mala byt diskusia k nicomu? je dost dobre vediet ci ma zmysel kupovat EE ak mam zakupenu WE+CE a budem cestovat iba v statoch (SR, CZ, PL, H) ktore su uz obsiahnute v WE+CE, a kedze obe mapy WE+CE ako i EE vychadzaju z rovnakych mapovych podkladov je to uplne zbytocne

p.s.
kludne to mozete vymazat tak ako bola vymazana cast stareho prispevku o Total Commandery a naslednu Gumajzovu odpoved kde mal potrebu nutit ludom explorer z windows
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Záloha navigace TomTom

Příspěvek: # 25658Příspěvek Gumídek

Jám jsem nikomu nic nenutil. To, že mám jiný názor neznamená, že zase musím souhlasit s cizím názorem. Tak si trvej na svém názoru, já budu trvat na svém. Já mám rád auta od WV, někdo jiný Fordy. Takže Funtomasi zhluboka dýchej, a nerozčiluj se....
Odpovědět