problémy uživatele Regelp

Vše o navigacích značky TomTom
hoh
Příspěvky: 16
Registrován: 28.12.2008, 0:56

Re: problémy uživatele Regelp

Příspěvek: # 29321Příspěvek hoh

V tom posledním příspěvku přece Regelp psal, že ji kupoval jakoby na TT940 a pak přes TTHOME nešla stáhnout do TT740. O warezu, cracknutém NC apod. ani slovo. V tomto vláknu ani jinde zde na fóru zatím nikdo nepopsal jak oficiálně kopit mapu větší než 2GB pro TT s integrovanou 2GB flash a uložit ji na větší SD kartu. Až budu kupovat novou mapu, taky bych chtěl tu neosekanou verzi ...
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy uživatele Regelp

Příspěvek: # 29322Příspěvek Henry

Já nevím, školy nemám... ale není jednodušší poslat dotaz výrobci, jak koupit full mapu pro 740?
Buď mi pomohou anebo napíšou, že to legálně nelze, ne?
hoh
Příspěvky: 16
Registrován: 28.12.2008, 0:56

Re: problémy uživatele Regelp

Příspěvek: # 29324Příspěvek hoh

Ale to se přece taky už řešilo. Výrobce, tedy přesněji TT hotline trvdí, že to nelze, což ale může být jen naučená odpověď, která nebere v úvahu to, že uživatel má velkou SD kartu. Z odpovědi taky není jasné, jestli by to jako nemělo jít kvůli technickým důvodům (což jsme si téměř jistí, že není problém), nebo administrativních (není jak tu mapu koupit a zaregistrovat pro konkrétní zařízení).

vojta66 tu opakovaně radil postup jak neosekanou mapu pro TT740 získat, ale neuvádí, jestli to sám opravdu takto úspěšně provedl. Regelp ten jeho postup a řadu dalších variant zkoušel a neuspěl. Takže by opravdu nebylo od věci, kdyby to někdo další potrvdil nebo popsal vlastní postup, pokud možno ověřený, ne dohady.
Uživatelský avatar
vojta66
Příspěvky: 766
Registrován: 18.10.2006, 18:19
Bydliště: Praha, matka měst
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy uživatele Regelp

Příspěvek: # 29328Příspěvek vojta66

Pánové, přiznávám se. Já v dobré víře radil Regelpovi, jelikož jsem měl takovou zkušenost PŘED vlastnictvím GO 740 (vlastnil jsem od XL až po 930/930). Tímto se velmi omlouvám uživateli Regelpovi: já si po celé této diskusi tedy zkusil totéž, tedy koupit neosekanou mapu WCE a skutečně, NEJDE ji tam legálně dostat, nakonec jsem si také NECHAL potupně vrátil peníze zpět na účet TomTomem, což proběhlo bez nejmenších problémů. Samozřejmě, že jsem měl v GO 740 4GB micro sd atd atd....prostě oni to mají nějak POŘEŠENO, prostě nechtějí to takto dělat, to by si asi každý koupil GO 740 a pak jen dokoupil GRAFICKY neořezanou STEJNOU mapu - tedy bez omezení 2GB (pokud by tedy chtěl).
Ale dříve to šlo naprosto v pohodě....(GO 730XGO930).
Mám dotaz: provozuje nějaký majitel GO 730 na kartě NEOŘEZANOU nejnovější mapu WCE??? (primárně určenou pro GO 9x0)
Jen připomínám, bavíme se tady o legálních postupech.
TomTom GO LIVE 1005 World, Navcore 12.071.1370596.74(0) (2092, 12.9.2013) OS 1344689, Mapa 'Europe' v935.5757,8/2014
Regelp
Příspěvky: 35
Registrován: 5.6.2009, 13:14

Re: problémy uživatele Regelp

Příspěvek: # 29335Příspěvek Regelp

Díky pro "hoh", že se mě zastal proti "gebič". Z podpory také přišla odpověď, že to systém neumožňuje. Tak že to vypadá, že čím více se tato mapa bude aktualizovat,dejme tomu o nové silnice,kruhové objezdy atd, tím bude horší grafika mapy. Ona odpověď z podpory "a silnice tam máte?" to jasně dokazuje.
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: problémy uživatele Regelp

Příspěvek: # 29347Příspěvek Gebič

Proto jak se rika, nema cenu setrit, ja si taky koupil 930 a tohle neresim... Kdybych se mel rozmyslet, koupim 940 a je to... Proste jak se rika kdi setri ma mapu bez detailu... :lol1:

PS: Mozna jsem byl moc tvrdej, ale jde o to, ze to opravdu vypadalo, ze jsi spekulant co se snazi delat problemy, tak jsi na me zapusobil, ale opak bude pravdou... :blee:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Odpovědět