Samovolné vypnutí navigace.

Vše o navigacích značky TomTom
Zamčeno
Pahem
Příspěvky: 4
Registrován: 14.7.2009, 8:07

Samovolné vypnutí navigace.

Příspěvek: # 29464Příspěvek Pahem

V neděli jsem jel dle navigace (TT Go 730 T) z Brna do vesničky u Bzence. Při zvolení cíle (tam i zpět) mně navigace upozornila, že na trase je placený úsek (mýtné) a já zvolil vyhnout se. Navigace mně vedla bezchybně, ale při projíždění Slavkova (Kousek za Slavkovem) se náhle sama vypnula a hned opět zase zapnula - úvodní obrázek - upozornění na podmínky - základní obrazovka. Odmáčkl jsem hotovo a navigace mně stále vedla k naplánovanému cíli. Při zpáteční cestě se stalo to samé - na stejném místě se navigace opět vypnula a zapnula a já opět odmáčknul 2 obrazovky a vedla mně k cíli. Tentokrát ovšem na dálnici, bez ohledu na fakt, že jsem ńa počátku zadal vyhnout se mýtnému. Co se stalo? Máte někdo informaci o tom, že poblíž Slavkova je nějaké zakleté místo, které vypíná navigace? Jak mám v podobném případě reagovat. Mám po takovém samovolném vypnutí a zapnutí znovu zadat cíl = přeplánovat trasu, abych se vyhnul problémům s navigováním na placené silnice? Díky za Vaše odpovědi. Pavel
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné vypnutí navigace.

Příspěvek: # 29471Příspěvek Jirásek

TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno