Jak přidat zvuky do TT?

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6031Příspěvek *MC*

Nebo stačí na převod do .ogg Audacity
Sygic Aura HTC
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6032Příspěvek Jirásek

Imaster: Jak jsem psal již výše - nevím jak která verze Nero Wave Editor, ale moje 2.00.60 (Nero 6) udělá vždy při převodu i z MONO zvuku stereo (dvoukanál), a TT6 na PDA si s tím neporadí. Nevím jak v navigacích, asi nutno odzkoušet. Aby někdo :pc: zbytečně. :usmev:
Používám také Adacity - je to free SW, ke stažení volně na webu (google). Ten převod do ogg udělá v monu.
"MC": Super odkaz :jupi: , ten jsem neobjevil - již je v oblíbených.
No a nyní si může každý udělat :pc: zvuky, jaké se mu líbí. Dobře že se tato diskuze rozproudila. :?:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6033Příspěvek Gumídek

Takže-na převod souborů jsem si stáhnul MediaCoder 0.6.0.3792 ,je to freeware ze "STAHUJ", a na přehrávání jednoduchý přehrávač na ogg - jmenuje se BILLY a ten je ze Slunečnice. :pc: Blbnul jsem s tím ve čtyři ráno,protože jsem kvůli tomu,že to nejde,nemohl usnout. :zamysl: ...A teď jedeme na nákup,tak to vyzkoušíme "on the road"...Dám vědět!!ale myslím,že to bude dobrý :?: :?: :jupi: :jupi:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6034Příspěvek Gumídek

A já mám radost :jupi: ,že tuto diskuzi jsme rozproudili spolu s Jiráskem.Takto vypadá týmová práce... :palce: :palce: Tedy pokud to nedopadne takto :mad: Takže nyní mám v navigaci toto-přikládám soubor..... :pc:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6036Příspěvek Jirásek

Moje drahá polovička to komentuje slovy: Jak málo stačí k dětské radosti. Jak malí haranti. Kdybys raději dělal něco pořádného. :mad: :jupi:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6037Příspěvek Gumídek

Moje drahá zase tvrdí,že je to dobře :palec: .Malé děti,když si hrají,tak nezlobí :-P .A navíc,je to lepší,než chození do hospody..... :cheers:
Uživatelský avatar
imaster
Příspěvky: 254
Registrován: 28.5.2007, 18:53
Bydliště: Ostrava

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6040Příspěvek imaster

Vidím pánové, že jsme na tom s našima polovičkama všichni stejně. :palec:
Peugeot 206 1.1i 2004
TomTom GO 910(Apl. 8.204 ), RDS-TMC , Maps Western and Central Europe 815.2003

imaster@seznam.cz
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 6042Příspěvek Gumídek

Ještě mi vznikl jeden problém.Vše ok,ale bylo to ve srovnání s Miroslavem moc tiché :zamysl: .Takže soubor,který je zde,už má vyšší hlasitost o 16%.A teď už je to úplně hotové. :jupi:
Naposledy upravil(a) Gumídek dne 23.7.2007, 13:33, celkem upraveno 1 x.
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7910Příspěvek shade_man

Chtel bych se zeptat...stahl sem si zde ty cesky mluvene upozorneni na body zajmu (zena)....dam jim stejny nazev jako ma bod zajmu ke kteremu je chci pouzit tak ajk sem se tady docetl ale stejne mi tomtom ten hlas nenajde:(...mam TT 5.2 na symbianu 7..diky za radu
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7911Příspěvek shade_man

Chtel bych se zeptat...stahl sem si zde ty cesky mluvene upozorneni na body zajmu (zena)....dam jim stejny nazev jako ma bod zajmu ke kteremu je chci pouzit tak ajk sem se tady docetl ale stejne mi tomtom ten hlas nenajde:(...mam TT 5.2 na symbianu 7..diky za radu
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7912Příspěvek shade_man

Nechtel sem dvakrat :cry:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7914Příspěvek Jirásek

1. Provedl jsi znova nastavení upozornění na BZ? Teprve po novém nastavení to začne fungovat, jinak TT stále používá staré nastavení.
2. Nějakou chybičkou se tvůj dotaz objevil 2x, už jsi si toho všiml. Smaž, prosím, nepotřebné (ikonka s X u příspěvku). Díky.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7915Příspěvek shade_man

Jak se provede znovu nastaveni??...ja kdyz ten zvuk chci vybrat tak tam vidim jen ty stare to bude mozna ono...jo a to X taky nejak nemuzu najit..diky
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7916Příspěvek Jirásek

Drobná chybka na mé straně, pokud je na příspěvek odpovězeno, muže ho smazat už jen admin, nebo moderátor. Autor již nemá možnost. Sorry
K nastavení - pokud je vše OK a TomTom vidí příslušné zvuky *.ogg přiřazené ke kategoriím, vůbec ti nenabídne možnost vybrat zvuk, automaticky přiřadí *ogg.
To znamená, že tvoje verze TT přidané zvuky nevidí, nebo vůbec tuto možnost nepodporuje :( .
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7917Příspěvek shade_man

To sem si myslel no...proste nazev mam stejnej a nevidi to a zvuk normalne muzu prirazovat ale mam jen ty puvodni...tak sem si ted stahnul nejakej program co prepise puvodni data.chk a tam to tak nak funguje i kdyz ne uplne....kdyz si vemu zvuky konkretne myslim od tebe co si sem daval tak mi to veme treba jen 3 z tech s tou sirenou a zbyle dva uz ne tak tam musim dat ty bez sireny a prepise to a chodi to no...ty puvodni maj stejnej nazev akorat se pod nima ukrejvaj tyhle...ty zensky hlasy to neveme vubec tak fakt netusim cim to je...mozna formatem toho zvuku i kdyz je vsechno v ogg ale..:(
Odpovědět