Jak přidat zvuky do TT?

Vše o navigacích značky TomTom
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 8116Příspěvek Gumídek

Já se s tím ještě nesetkal.Ale to bude tím,že jám mám celého TT.Možná je to tím,že to máte na PDA(tím neříkám,že je plná navi lepší-nebo horší).Můj kamarád má MIO,nevím číslo,a také mu to nešlo,vypínal,restartoval,a nic.A pak mi za dva dny volá,že najednou se hlas změnil a bylo to ok.Já měl jiný problém.Vyzkoušel jsem první sw číslo 7.Naskočilo mi místo šipky autíčko,tak jsem si vyrobil ještě lepší z fotky.A super.Potom jsem vyzkoušel sw,který již umožňuje opravy map.Autíčko zmizelo.Za dva dny jsem dělal aktualizaci,a najednou tam autíčko samo naskočilo,ačkoliv tento poslední sw tuto volbu-změnu ukazatele vůbec neumožňuje.Jak je to možné-nevím....Za pár dnů zmizelo,a už se neobjevilo.Takže těmto věcem věřím.Občas si sw dělá co chce.
Uživatelský avatar
TheMylan
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 11:15
Bydliště: Brno

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 8119Příspěvek TheMylan

Z toho je tedy jasné, že PDA Mio, mají v sobě sice výkonný procesor, ale je málo sebevědomí, stydí se před ženami a není schopen vykonat rázná a pevná rozhodnutí... :pc:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
ivanm
Příspěvky: 54
Registrován: 4.7.2006, 21:17
Bydliště: Praha

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 38687Příspěvek ivanm

Ahoj,

je nejaka moznost, jak v PC upravovat BZ?
Konkretne upozorneni na BZ, vyber zvuku a zadavani vzdalenosti a "na trase"?
Ono to jde tukat v mem PDA, ale je to silene. Radary mam rozdelene podle rychlosti, nebezpecna mista... je toho pak opravdu treba 30 ruznych BZ.

diky

Uz jsem se ptal : http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 942#p36942 , ale nic
LOOX + BT GPS + TT 7.910
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 38689Příspěvek vilik

Není. Musíš ťukat v PDA.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Odpovědět