MapShare - zkouška funkčnosti

Vše o navigacích značky TomTom
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: MapShare - zkouška funkčnosti

Příspěvek: # 8847Příspěvek Docent

vilik píše:Docent

Opraveno
Dík.
BTW neví někdo, jak je to s přebíráním těchto změn do map pro non-mapshare přístroje? Předává to TomTom dál Teleatlasu nebo je to záležitost čistě TomToma?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: MapShare - zkouška funkčnosti

Příspěvek: # 8849Příspěvek vilik

Tam to asi bude dlouhodobější záležitost, než se to dostane do nové mapy, pokud se to vůbec od TomToma dostane k výrobci map. :zamysl:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: MapShare - zkouška funkčnosti

Příspěvek: # 8850Příspěvek Docent

Je jasný, že je to dlouhodobější... Ale ty opravy jsou dvojího druhu - jednak to, co jsem chtěl já, tj. normálně průjezdná silnice, co si pamatuju (30 let určitě :-) ), a to by se mělo dostat i do map pro non-mapshare přístroje, a pak to, co opravoval třeba Míla, tj. silnice, která bude neprůjezdná pár měsíců a je tedy blbost dávat ji do mapy aktualizované 1x do roka...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
imaster
Příspěvky: 254
Registrován: 28.5.2007, 18:53
Bydliště: Ostrava

Re: MapShare - zkouška funkčnosti

Příspěvek: # 8851Příspěvek imaster

To míla-p Ta volgogradská je zjednosměrněna od ulic Kotlářova směrem na sever až po tu odbočku doprava, která je tam bez názvu a neprůjezdná.

http://www.mapy.cz/?query=#x=141828576@ ... z=15@mm=ZP

Víš co je zajímavé, že tu odbočku jsem zneprůjezdnil já a dělal jsem to ve stejné době jako tu jednosměrku. A podle Tvého screenu ji tam máš neprůjezdnou. Bavím se o té odbočce, ketrá je na mapě seznamu v křížení s volgogradskou označena zákazem.
Jo a dal jsem ji správně jak říkáš mezi všemi odbočkami.
Peugeot 206 1.1i 2004
TomTom GO 910(Apl. 8.204 ), RDS-TMC , Maps Western and Central Europe 815.2003

imaster@seznam.cz
Uživatelský avatar
imaster
Příspěvky: 254
Registrován: 28.5.2007, 18:53
Bydliště: Ostrava

Re: MapShare - zkouška funkčnosti

Příspěvek: # 8863Příspěvek imaster

Tak jsem udělal další pokus. Vymazal jsem z adresáře s mapou ty dva soubory z opravama. (MapUserPatch.dat a MapServerPatch.dat ). Navigace byla po vymazání komplet bez jakýchkoliv oprav map, připojil jsem ji k TT Home a stáhnul opravy. A ... stáhli se pouze opravy názvů a silnice, které jsou jako neprůjezdné. Jednosměrky ne a to ani ty , které jsem zadal já sám.
Peugeot 206 1.1i 2004
TomTom GO 910(Apl. 8.204 ), RDS-TMC , Maps Western and Central Europe 815.2003

imaster@seznam.cz
Odpovědět